zavřít

Adrenalin Misfits pro Kinect

Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Jedním z méně exponovaných titulů pro Kinect jsou sportovní Adrenalin Misfits od Konami, kde si svoji postavičku posadíte na crossboard a budete zápasit s nepřátelskými monstry v celkem sedmi různých částech světa. Postupně navštívíte třeba zasněžené hory, poušť, jeskyně, ledovce i sopky. V sólové hře i multiplayeru pro dva vás čeká volný mód Free, Downhill Slalom s projížděním skrz brány či získávání skóre za jednotlivé skoky a triky. Připraveny jsou také minihry Fly Distance, Balloon Buster, Big Air nebo Half Pipe.

Autoři slibují, že díky unikátní vestavěné technologii si před Kinectem budete připadat, jako byste skutečně jeli na skejtu nebo snowboardu. Veškeré triky, létání či slajdování se má provádět pouze pohyby těla a komu třeba k srdci přirostl avatar z Xboxu 360, bude si jej moci vybrat za hlavní postavičku. Na výběr jinak budete mít z celkem šedesáti různých crossboardů, lišících se jednotlivými parametry.

Adrenalin Misfits u nás vyjdou pro Xbox 360 společně s Kinectem.

Tagy: sportovní

Zdroje: WP

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.