zavřít

Frenetická akce Bleed 2 dá zabrat vašim reflexům

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ian Campbell tvořící jednomužné vývojářské studio Bootdisk Revolution oznámil, že pokračování jeho povedené superakční arkádovky Bleed (Steam) vyjde 8. února na Steamu a Humble Store. A jestli se o Bleed 2 dá říct něco jednoznačného, pak to, že ještě přidává na frenetičnosti a pořádně se zapotíte, pokud budete chtít překonat všechny nepřátele bez ztráty kytičky, tedy života hlavní hrdinky.

Ta se jmenuje Wryn, jde o největší a poslední hrdinku na Zemi a to, že jde zastavit invazi záporáků je vlastně podružná příběhová omáčka, která má jen doprovodit vaše bušení do kláves či tlačítek, nadávání nad špatně odhadnutým skokem a bossem, kterého nemůžete porazit ani podesáté.

Jak sami vidíte z videí, Wryn je pekelně rychlá, umí skákat a když má dost energie na chvilku zpomalí čas. Ne moc, ale dost na to, aby rychlejší hráči zvládli prokličkovat mezi sérií letících projektilů. Kromě toho umí také odrážet určité typy projektilů a sama střílí. Během hraní si můžete odemknout i nové zbraně a postavy a schopnosti.

Především ale musíte být dost rychlí. Vyskočit, ve vzduchu odrazit pár projektilů, střelit robota na druhé straně a přitom zpomalit čas prokličkovat mezi raketami. Celkem ve hře najdete 7 úrovní, v nichž je kromě běžných nepřátel i 25 bossů. Do hry se můžete pustit i lokální kooperaci ve dvou, ale to už musíte mít alespoň jeden gamepad. Tak hodně štěstí, trpělivosti a bleskové reflexy.

Tagy: akční plošinovka

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.