zavřít

Vampire: The Masquerade - Bloodlines pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová hra, která našla inspiraci ve věhlasné papírové RPG Vampire: The Masquerade od White Wolf Studia, se jmenuje Vampire: The Masquerade - Bloodlines a vzniká v dílnách společnosti Troika (Arcanum - 2001, Fallout - 1997).

Možná, že vám vytane na mysli ještě jeden titul s tímto názvem, a to Vampire: The Masquerade Redemption, vyrobený Nihilistic Software někdy v roce 2000. S tímto projektem nemá nová hra kromě svého názvu a toho, že obě budou mít na své krabičce navíc logo Activision, nic společného. Vampire: The Masquerade - Bloodlines je pojata z first-person perspektivy, bude velice akční (podobně jako ve FPS), ale bude navíc také založena na rozsáhlém příběhu a interakci mezi postavami, jako jiné RPG. Vývojáři si pro tento svůj titul vybrali za základ engine od Valve Software, jaký je použit také pro tvorbu Half-Life 2. První obrázky jsou k vidění v naší galerii.

Jak je patrné z názvu hry, budete mít co do činění s mocnými nadpřirozenými bytostmi - vampýry. Začnete coby čerstvě "vylíhnutý" jedinec. Ve hře se vám představí sedm různých vampýřích klanů a vy si budete moci vybrat, ke kterému z nich byste rádi příslušeli. Toto rozhodnutí pak bude mít vliv na vaše schopnosti a síly, jež budete dále rozvíjet. Samozřejmě velice rychle spadnete do víru nekonečných soubojů mezi klany. Nejde samozřejmě o nic víc ani o nic míň než o moc. Nebude možné nikomu věřit. Všichni, ať už z vlastního klanu, či odjinud, se vás budou snažit zmanipulovat ku prospěchu svému.
Bloodlines se bude odehrávat v Los Angeles. I když toto Los Angeles bude podstatně jiné, než jaké můžete navštívit v naší realitě. Svět, který vás v této hře přivítá, bude temný a ve stylu gotiky. Budou zde místa, kde je zakázáno používat přirozených vampýrských sil, ale budou zde místa, kde byste bez jejich použití sotva přežili. K dispozici budete mít vedle svých schopností také různé moderní zbraně, jako katany, Mac-10 nebo Uziny, ad. Jak jsme naznačili výše, hra bude vybavena velkou spoustou dialogů a vývojem postav. Měla by proto zaujmout i fanoušky původní papírové předlohy. Během plnění svých misí budete sbírat zkušenosti a body, které dále rozdělíte mezi některé své schopnosti, čímž je zdokonalíte. Nabytí zkušeností je závislé jednoduše na dokončení mise a je úplně jedno, jestli se pokusíte o její splnění plížením se za zády všech nepřátel, či to tam zmasakrujete všechno na jednu hromadu. Mezi speciálními schopnostmi, kterými budete oplývat, se objeví například nadlidská rychlost nebo zatemnění, což se projeví ve vyšších stupních tak, že nebudete vůbec vidět, v těch nižších budete neviditelní pouze v omezených podmínkách, např. ve stínech a jenom, když budete stát.

V současné době je Bloodlines ve vývoji více než 18 měsíců a pracuje na ní asi 17 lidí. Kdy by měla být tvorba hry dokončena zatím nebylo oznámeno, nicméně na E3 se tento titul ve stánku společnosti Activision objeví.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.