zavřít

Wattam od tvůrců Katamari Damacy má konečně datum vydání

PlayStation 4 Windows

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Zábavnou hříčku o zvětšující se kuličce Katamari Damacy není asi potřeba dlouze představovat. I nový titul od studia Funomena bude o propojování – tentokrát budete muset plejádu různých postaviček, které jsou po výbuchu roztroušené po celé galaxii, dostat zpátky domů. Wattam je barevný, rozkošný a patřičně bláznivý.

Kdysi dávno, v předaleké galaxii, nastala obří exploze, která rozházela obyvatele Wattamu napříč vesmírem. Jeho starosta je ovšem starý patriot, takže se vydává zachránit všechny své bývalé sousedy – pana Sushiho, Květinku, Obláček, Hovínko a přes stovku dalších roztodivných postaviček.

Aby je dostal zpátky na domovskou planetu, bude muset využívat a ohýbat fyziku. Ve jménu zábavy mezi herní mechaniky patří i hraní, štosování ostatních na sebe, šplhání, hra na honěnou, plachtění, exploze a tanec. Ze textového popisu to zní trochu chaoticky a z traileru vlastně taky, ale video je lepší než tisíc slov:

Čím hezčí exploze budete vytvářet, tím víc ostatních panďuláků si s vámi bude chtít hrát. Každý z nich má i vlastní hudební linku a jejich kombinováním můžete vytvářet vlastní melodie a remixy.

Bláznivý Wattam z nezávislého vydavatelství Annapurna Interactive dorazí na Epic Games Store a PlayStation 4 letos v prosinci.

Tagy: šílená hra japonské hry

Zdroje: State of Play

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.