zavřít

Ve čtvrté epizodě Batmana od Telltale vás čeká radostné shledání se starým známým

iPad Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

První sezóna epizodického vyprávění o Batmanovi z pera Telltale Games se pomalu blíží ke konci a Gotham začíná bublat jako rychlovarná konvice. Ve čtvrté části se fanatikové ze skupiny Děti Arkhamu pustili do otevřené pouliční války s bezpečnostními složkami čím dál tím šílenějšího Harveyho Denta, zatímco známý superzloduch Tučňák se zmocnil kontroly Wayne Industries. A co během všeho toho chaosu a destrukce dělá Batman alias Bruce Wayne? Sedí zavřený v Arkham Asylum. A není tam sám. 

Předposlední epizoda se bude pro jednotlivé hráče hodně lišit v závislosti na důležité volbě z předchozího dílu, ale jedno je jisté – vaším hlavním cílem bude utéct z ústavu pro šílence a vrátit se do role Temného rytíře. K tomu ovšem budete potřebovat spojence z řad pacientů. A zdá se, že vaši nejlepší naději na únik představuje… Hádejte kdo. Nápověda: s vaším novým kamarádem zaručeně zažijete spoooustu legrace.

Na chvíli to vážně vypadalo, že nová epizoda bude temná, děsivá a unyle depresivní, ale teď si všichni můžete oddechnout. Protože kde je klaun, tam je zábava! Šapitó jménem Batman - Telltale Game Series - Episode 4: Guardian of Gotham otevírá zájemcům své brány už v úterý 22. listopadu.  

Tagy: batman adventura Joker

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.