zavřít

Odklad Tomb Raidera na rok 2013

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Měla vyjít na podzim, nakonec vůbec nestihne letošní rok. Crystal Dynamics a Sqaure Enix odložily nového Tomb Raidera, údajně proto, že zbrusu nový koncept hry potřebuje ještě vyladit. Nyní se s ním počítá až v 1. čtvrtletí roku 2013, podobně jako s nedávno odloženým titulem BioShock: Infinite.

"Datum vydání jsme o několik měsíců posunuli proto, abychom mohli hru dodat v nejvyšší možné kvalitě. Chceme hráče překvapit a nadchnout a sami si udělat nejlepší titul, na jakém jsme kdy pracovali," vysvětlil šéf studia Darrell Gallagher.


Vloni získal Tomb Raider na E3 několik ocenění, za pár týdnů bude na americké herní výstavě znovu k vidění. Z tohoto buildu pochází také nový screenshot, na němž jako by Lara brala luk mrtolve zavěšené na stromu vzhůru nohama. Půjde o stejně památný moment, jako když Prince of Persia kdysi našel svůj meč?

Tagy: odklad akční

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.