zavřít

Chystá se přídavek pro Left 4 Dead 2

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Valve oznámilo, že po vydání Portalu 2 chystá ještě jeden stažitelný přídavek k zombie...

Valve oznámilo, že po vydání Portalu 2 chystá ještě jeden stažitelný přídavek k zombie akci Left 4 Dead 2. Ten má přinést především komunitní kampaň Cold Stream od moddera Matthewa Lourdeleta, kterého si možná někteří z vás vybaví coby autora mapy 2 Evil Eyes. Vyjma této kampaně, kterou mají charakterizovat pěkné efekty a inovativní herní arény, přídavek dále obsáhne tři zbývající kampaně z prvního dílu hry.

Celkově se má DLC tentokrát zaměřit na co největší prožitek z hraní a nikoliv souvislý příběh. Testování kampaně Cold Stream začne v následujících týdnech, kdy by také Valve měli uvolnit první statistiky a bližší info o náplni. Datum vydání ovšem jako obvykle upřesnit nechtějí - až to bude dost dobré, tak to vydáme, říkají a poukazují na to, že se tak rozhodně nestane před vydáním druhého dílu Portalu.

Tagy: horor dlc

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.