zavřít

Nové záběry z Portal 2 a Deus Ex: Human Revolution

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vývojáři z Valve nesměli se svým druhým Portalem chybět na PAX East a díky šikovnosti...

Vývojáři z Valve nesměli se svým druhým Portalem chybět na PAX East a díky šikovnosti kolegů z Hot Hardware o tom existuje povedený obrazový záznam, který ukazuje samotný začátek hry a řešení několika puzzlů. Krom jiného však video představuje i novou postavu, kterou je Cave Johnson, zakladatel Aperture Science. Na jeho hlas si zvykněte, bude vás skrze intercom provázet ve stylu Glados testovacími puzzlíky. Jinak v Johnsonově hlase možná poznáte J Jonaha Jamesona ze Spiderman filmů. Po rozkliku si pak můžete prohlédnout další na kameru natočené video z PAX East, které se týká akčního RPG Deus Ex: Human Revolution.

Nedávné oznámení, že třetí Deus Ey vyjde až v srpnu, fanouškům asi příliš radosti nenadělalo, tyto záběry by jim však mohly vylepšit náladu. Jde o záběry z PS3 verze, které svým komentářem doprovází art director hry Jonathan-Jacques Belletete, který zřejmě propůjčil podobu hlavnímu hrdinovi. Ale to je nepodstatné vedle záběrů ze hry, které představují hrátky s bezpečnostním systémem.

Tagy: akční sci-fi logická

Zdroje: Hot Hardware

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.