Beta ovladačů GeForce pro Modern Warfare 3, Skyrim i Batmana

PC

29. 11. 2011 v 14:45 - Download Autor: levis Komentáře: 0

Nvidia vydala novou betaverzi ovladačů 290.36 pro grafické karty GeForce. Jde o mimořádnou zprávu především proto, že mají zlepšovat výkon v peckách letošního podzimu Elder Scrolls V: Skyrim nebo Modern Warfare 3. Do obou her po instalaci ovladačů přibude také důležitá podpora efektů ambient occlusion.

Beta ovladačů GeForce pro Modern Warfare 3, Skyrim i Batmana

Ovladače by měly přijít vhod i majitelům PC verze Battlefield 3, kterým nepřirozeně poblikávala obrazovka při hraní nebo se jim na displeji objevovaly trojúhelníkové prvky. A v neposlední řadě by měl update spravit všechny potíže, které provází Batman: Arkham City spuštěného v módu pro DX11. Ovladače by měly přinést i hladší integraci funkcí PhysX, tvrdí autoři. Kompletní seznam oprav naleznete zde.

Tagy: hardware

Zdroj: CVG

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.