zavřít

Oznámení Outlive

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Take 2 Interactive oznámili, že budou publikovat připravovanou real-time strategii Outlive od brazilského týmu Continuum Entertainment.

Hráč bude mít možnost ovládat dvě naprosto rozdílné rasy (lidi a roboty) a vytvořit z nich, pomocí výzkumu nových technologií nebo kradení informací, nepřekonatelná bitevní monstra. Outlive bude obsahovat 3 kampaně, 40 jednotlivých map a přes různorodých 20 jednotek. Pokud vás již přestane bavit hrát samotného, budete si to moci rozdat až s 16 kamarády v multiplayeru po lokální síti nebo Internetu.


Podle tiskové zprávy by hra měla vyjít velice brzy, nejspíše už v lednu příštího roku.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.