zavřít

Oznámení History Channel: Battle for the Pacific

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Historická FPS s bitvami o Iwo Jimu i Guadalcanal a důrazem na autenticitu od slovenského Cauldronu. + 3 OBRÁZKY

Fanoušky do historie jistě potěší Activision s oznámením nové FPS The History Channel: Battle for the Pacific, která si za cíl klade autentické zpracování a v níž budete moci americkýma očima prožít jedny z nejvýznamnějších a zároveň nejkrvavějších bitev 2. světové války:

  • Skutečné bitvy od neprostupých džunglí Henderson Field (Guadalcanal) a Filipín až po vulkanickou hořu Suribachi na Iwo Jimě.
  • Krátký video dokument se záznamy ze skutečné bitvy, klíčovými fakty i statistikami před každou úrovní.
  • Z úkolů např. dobývání pláží, znovuobsazení letišť, obrana proti nepřátelské invazi, postup skrz nepřátelské jeskyně i vztyčení americké vlajky na hoře Suribachi.  • Týmoví hráči, reagující na dění na bojišti.
  • Autenticky zpracované zbraně (samopaly, odstřelovačky, protiletadlová děla, pistole, granáty) a opravdový zážitek z bojiště díky svištícím kulkám, výbuchům atp.
  • Online multiplayer za obě strany v módech DM, TDM, CTF, Elimination i Team Elimination vč. topograficky a historicky přesně zpracovaných map.
Podle serveru Xboxic hra vzniká ve studiích slovenského Cauldronu, který pro History Channel udělal již americkou Civil War: A Nation Divided (hra se nakonec do Evropy vůbec nedostala).

The History Channel: Battle for the Pacific vyjde 20. listopadu pro PC, X360, PS3, PS2 a Wii.

Update (14:40): Cauldron nám potvrdil, že je skutečně vývojářem hry.
zdroj: WP, Xboxic

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.