zavřít

Zoo Tycoon datadisk a Jazz and Faust gold

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po přečtení této zprávy jistě pookřejí milovníci tycoonovek, zejména pak té, co nese název Zoo Tycoon.

Její připravovaný datadisk s podtitulem Dinosaur Digs, který má Vaši zoologickou zahradu obohatit o pár pěkných prehistorických kousků, několik nových scénářů, tématických objektů a dalších specialitek týkajících se zaměření této hry, je konečně hotov a k dostání by měl být již příští týden (samozřejmě nejdříve v USA).

Druhým titulem, který se dostal do fáze gold, je původem ruská adventura Jazz and Faust. Ta by měla všechny fanoušky tohoto žánru pobavit svými logickými hádankami, příjemným a pestrým prostředím a zajímavým příběhem, který se bude odvíjet od Vaší volby jedné ze dvou postaviček. Podle aktuálních zpráv z tohoto týdne vyjde v České republice hra Jazz and Faust v kompletně lokalizované verzi, o což se postará distributor Cenega (detaily včetně českých obrázků v novince na BW).

zdroj: GoneGold

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.