zavřít

Speedway Grand Prix s oficiální licencí

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polští vývojáři z Techlandu si dávají záležet na svém novém projektu, kterým je závodní simulátor s názvem Speedway Grand Prix.

Techland před několika málo dny totiž podepsal smlouvu, podle které tak dostal od oficiálního vlastníka práv na Speedway Grand Prix - Benfield Sports International, licenci na vytvoření takové hry. Všichni, kdo tento sport plný nekonečně dlouhých smyků, těsných soubojů, daleko odletujícího bahna a řvoucích motorů milují, si jej konečně (poprvé v jeho historii) budou moci vychutnat také virtuálně. Není náhodou, že Speedway Grand Prix vyvíjejí právě Poláci, neboť plochá dráha je v Polsku něco jako národní sport a těší se oblibě mnoha tisícům zanícených diváků.


nové obrázkykompletní galerie

My vám dnes ze Speedway Grand Prix můžeme nabídnout několik dalších obrázků, s nimiž se můžete stát svědky tohoto motorkářského svátku a také si prohlédnout jeden z nabízených modelů - plochodrážní speciál Jawa, tedy motocykl, který celému seriálu suverenním způsobem dominuje a který v minulosti dovezl k titulu mistra světa nejednoho špičkového závodníka. Hra vzniká za podpory Chrome enginu, který tvůrcům umožňuje připravit pro hráče takovou atmosféru a realistické prostředí, jak jen to je možné. Speedway Grand Prix bude pochopitelně vybaven několika herními módy a také nezbytným multiplayerem. Pokud patříte navíc mezi skalní fanoušky tohoto sportu, můžete se ve hře setkat i se svými oblíbenými závodníky, stadiony i stroji. Vydání Speedway Grand Prix je naplánováno na rok 2003.
zdroj: BHM

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.