zavřít

Playboy: The Mansion hotova

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu máme pro všechny, kdo se nemohou dočkat, až se sami pustí do budování slavného erotického impéria po vzoru chlapíka jménem Hugh Hefner.

Společnosti ARUSH Entertainment a Groove Games dnes totiž oznámily, že už je multiplatformová budovatelská hra Playboy: The Mansion vývojářů Cyberlore Studios hotova, na cestě do lisoven a následně do obchodů. Alespoň do těch severoamerických. Dorazit by tam měla 25. ledna. V našich končinách by se měl tento titul objevit v druhé polovině února, a to i s českým manuálem. Předobjednat si jej můžete i v našem Tiscali GameShopu.

Jak již bylo řečeno, hra vás postaví do role slavného Hugha Hefnera, který prakticky z ničeho vybudovat impérium známé jako Playboy. Pochopitelně tedy nejde o hru pro děti. Pokud jste již tedy dosáhli plnoletosti a máte chuť se s tímto titulem seznámit blíže, navštivte naši sekci downloadů, kde je k dispozici už nějakých pár dní nové video. Stejně tak se můžete dozvědět více z našich dřívějších zpráv a opomenout nesmíme ani obrázky v naší galerii. Playboy: The Mansion vychází ve verzích pro PC, PS2 a Xbox.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.