zavřít

Ohlášení F1 2002

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

EA Sports oznámili svou novou verzi formulového simulátoru pod "vskutku nečekaným" názvem F1 2002.

Jak již název napovídá, největším tahákem bude licence na právě započatou sezónu. Setkáte se tak i s novými týmy Renault (bývalý Benetton) a Toyotou. Stejně tak budou odpovídat i soupisky jezdců, kde bohužel chybí Tomáš Enge, tratí a všeho dalšího, co k tomuto sportu patří. I když při pohledu na obrázky si nejsem zcela jist, že podoba vozů zcela odpovídá tomu, co jsme zatím mohli vidět v televizi.


další nové obrázky

Kromě dalších, víceméně očekávaných zlepšení (reálnější jízdní vlastnosti, lepší grafika a efekty, věrnější boxy) přinese F1 2002 i několik zajímavějších novinek. Tak třeba Challenge mód, který již byl v F1 2001 (recenze), bude značně vylepšen, přibyde mód Team Duel, ve kterém si budete moci zajezdit proti jezdci ve stejném voze. V neposlední řadě pak autoři slibují umělou inteligenci jezdců, která se bude měnit podle vašeho umění. Podobných slibů už jsme v tomto herním žánru slyšeli dost, takže je otázka, zda to tentokrát někdo pozná.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.