zavřít

Prince of Persia Two Thrones v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patříte-li mezi čekatele na další pokračování akční dobrodružné série o princovi z Persie, pak právě vám je určena následující zpráva.

Společnost Ubisoft nejen potvrdila 1. prosinec coby termín vydání PC i konzolových verzí, ale také dnes vypustila sadu pěti dalších screenshotů z nadcházejícího titulu Prince of Persia Two Thrones (jak si můžete všimnout, podtitul Kindred Blades je už minulostí) a přibalila i nový Puzzle Platform video (8 MB, MOV), které během minuty nabízí záběry jako skákání po stěnách, houpání na laně, aktivaci různých mechanismů nebo vyhýbání se ozubeným kolům či krychlím.

PoP: Two Thrones se bude odehrávat v Babyloně, což je princova domovina. Jak už víte z dřívějška, jednou z velkých novinek má být to, že se tentokrát budete převážně venku, v ulicích města. Něco takového prý skýtá řadu nových možností nejen pro tvůrce samotné, ale také pro hlavního hrdinu, jehož paleta pohybů se díky tomu pěkně rozroste - např. bude možná skok šikmo (úhlopříčně), odrazy pro lepší pohyb po střechách, sklouznutí mezi dvěma blízko postavenými zdmi, slaňování hlavou dolů, atd.


Celá škála nových pohybů přijde také s novou postavičkou "temného" princova dvojčete. Díky nové zbrani, kterou má k dispozici - jmenuje se Daggertail a jde o něco na způsob řetězu - dokáže nejrůznějším způsobem využívat předměty v prostředí (je to vidět i na některých ukázkách v galerii). Například se takto může přehoupnout přes velkou propast, když svou zbraň zaklesne za vyčnívající trám, apod. Díky Daggertail se dostane i tam, kam se jeho "hodný" bráška nedostane.

Kromě nepřátel v podobě nejrůznějších strážců Babylonu můžete očekávat také spoustu nalíčených pastí, které mají město chránit před nechtěnými vetřelci. Z těch nových se vám představí například hořící šípy, rotující nabroušený disk, ad. Rozhodně prý to otestuje vaše reflexy. Některé dokonce mají vyžadovat použití vašich schopností ovládat čas. A nakonec samozřejmě nebudou v této hře chybět ani rozličné rébusy. Babylon je podle tvůrců pro něco takového více než příhodné místo, takže se máte nač těšit. Některé z hádanek vám prý zaberou třeba jen několik minut, jiné však budou dominovat celému levelu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.