zavřít

PC demo vesmírné simulace Evochron Mercenary

Windows

- Download autor: levis Komentáře: 0

Starwraith o víkendu uvolnili hratelnou verzi vesmírného simulátoru Evochron Mercenary, který naváže na starší díl Legends a po jeho vzoru v sobě skloubí střílení, obchodování a zkoumání vesmíru.

Jak si nyní můžete ověřit díky hratelné demoverzi (227MB, mirrory na oficiálních serverech, WP, ModDB, GH), díky novému 3D enginu a používání shader modelů hra konečně vypadá na úrovni a nabízí spoustu chytrých udělátek, např. renderované mraky či plynové výpary kolem planet, které vás mohou splést při pilotování.

Přibyl tu systém pro udílení příkazů celé flotile, počet dostupných lodí se zdvojnásobil, zásadně se rozšířily možnosti upgradování děl a nepřátelská AI nyní využívá jakýchsi pokročilých myšlenkových pochodů, což ji činí zvlášť nebezpečnou uprostřed bitv - třeba mateřské lodě si tentokrát vybaví s antištítovými torpédy, kterými se vás pokusí připravit o ochranný šít, zatímco po vás protinvík bude z druhé strany střílet kinetickými náboji.

Ke spuštění hry budete potřebovat procesor o frekvenci zhruba 2.0GHz, 1.5GB paměti a grafickou kartu se 128MB paměti plus podporou shader modelů verze 2.0. Z operačních systémů nový Evochron podporuje XP, Visty i Windows 7. Připojit si ke svému počítači můžete samozřejmě i joystick, létání by ale mělo být pohodlné i s klávesnicí a myší, dušují se autoři. K dispozici už je také prográmek pro spouštění herních serverů.

Evochron Mercenary pro PC stojí v přepočtu okolo 620,- Kč a už ji lze zakoupit přímo u autorů.

Tagy: simulace

Zdroje: Worthplaying

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.