zavřít

Zpoždění hry They Came From Hollywood

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když vás matka příroda stvoří příliš gigantické, holt se musí počítat s tím, že to bude něco stát.

V případě akční RTS They Came From Hollywood nebyla obří monstra ve hře vystupující stvořena matkou přírodou, ale vývojáři ze studia Octopus Motor. Respektive, tato monstra, která ve hře inspirované béčkovými filmy vystupují, mají možná více než tělo vyvinutý navíc také apetit. A protože jejich choutky jsou prostě nezvladatelné, musejí se před takovými tvory třást všichni obyvatelé měst, kam tato pohroma dorazí.

Jen si to představte - místo do restaurace vtrhnout na náměstí plné vyděšených maličkých lidiček, jako předkrm si vybrat slečnu v chutně vypadajících růžových šatičkách, za hlavní chod si zvolit náklaďák zaparkovaný vedle v ulici, a když vám zaskočí některá z jeho méně stravitelných částí, vzteky rozdupat pár okolních domů. Něco takového dnes můžete vidět i na nových obrázkách v naší galerii. Úplně mimochodem bylo na oficiálních stránkách možné postřehnout informaci, že They Came From Hollywood nepřijdou v původně plánovaném čase, tedy ještě letos, ale až na jaře 2003. To je jistě dáno i tím, že na vývoji se podílí pouze malá skupinka nadšenců namísto obvyklých týmů čítajících desítky lidí.

zdroj: homepageGH

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.