zavřít

Planetside odložena

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čistě multiplayerová first-person akce Planetside vyjde až v druhém čtvrtletí příštího roku.

Toliko stručná a jasná informace od Ubisoftu, který bude spolu se Sony Online hru distribuovat. Příčiny zdržení nejsou známé, ale patrně půjde o klasické zpoždění ve vývoji (přesto, že hra už teď vypadá skvěle). Poměrně přesné údaje o vydání ostatních her pak najdete v našem kalendáři.

Svět Planetside bude rozdělen na tři říše, ty budou složeny z několika kontinentů (každý bude mít rozměry kolem 8x8 km) a ty se budou dále dělit na další území. Vy jako hráč se přidáte k některé říši, budete jí pomáhat bránit její území a naopak zabírat nepřátelské. Vzhledem k vaším bojovým výsledkům budete povyšováni, což zase pomůže vaší říši. Systém hodností se bude složitě přepočítávat na peníze, za které si budete moci pro svou říší kupovat nové zbraně, vozidla atd. Prostě na vás čeká propracovaný svět, kterého se bude najednou zúčastňovat až 3000 hráčů.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.