zavřít

Paradise Cracked opět odloženo

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se zdá, tak ani tentokrát nedostojí tvůrci připravované cyberpunkové RPG/tahové strategie "Paradise Cracked" svému slibu a její vydání zase odkládají.

Původní plán přijít s ní na trh na začátku tohoto roku pohořel, když se moskevská firma MiST Land rozhodla, že hra ještě není dost zralá na to, aby se vydala na cestu do obchodů. Že by zde zapracovala proslulá ruská preciznost?


všechny obrázky

"Paradise Cracked" měl být znovu testován, aby se prý k zákazníkům dostal co nejdokonalejší a bez chyb, s předpokládaným prodejem na podzim tohoto roku. Bohužel se zřejmě tvůrci stále nemohou dobrat úplné dokonalosti a tak vydání znovu odkládají až na druhý kvartál 2002. Odklady her jsou dnes skoro v módě a navíc se to někdy i vyplatí jako například u Max Payne. Zatím Vám můžeme nabídnout jen nové obrázky pocházející z alpha verze hry.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.