zavřít

Kdy přijde Imperium Galactica III?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesně před měsícem jsme přinesli info o moc zajímavém projektu s názvem Imperium Galactica III: Genesis a v souvislosti se spuštěním oficiálního webu na adrese Ig3.de byl oznámen oficiální datum vydání, které zní - březen 2002.

Podle autorů hry půjde o neobyčejnou vesmírnou real–time strategii s velkým důrazem na logiku a strategii v hře, přičemž budování a těžení minerálů zde bude přikládán mnohem menší důraz než jsou hráči klasických RTS zvyklí. Příběh pro hru napsal světově uznávaný maďarský autor Nyulaszi Zsoltan, který je tvůrcem mnoha sci-fi románu.


další nové obrázky

O příběhu hry se se tu zmiňovat nebudu, o tom jste si mohli přečíst v textu naší starší novinky. Možná však můžu nadhodit několik čísel k hře: 100 planet, 20 galaxií, 6 různých ras, 50 druhů zbraní a 30 cizích (možná i nepřátelských) vesmírných lodí. Jinak Imperium Galactica III je už druhým projektem, který pro CDV připravují v Philos Entertainment. Tato firma pracuje i na jiném projektu s názvem Escape from Alcatraz (neplést s právě vydanou budgetovou hrou Alcatraz: Prison Escape od Activison Value!), který ale zřejmě spatříme až v průběhu příštího roku.
zdroj: PR

x1313&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.