zavřít

Co kdy od Eidosu?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Novoroční sucho, kdy se neděje nic moc důležitého, co by si opravdu zasloužilo vaší pozornost, a kdy ty drobné střípky zmiňujeme bez zbytečné vaty v rubrice Krátkých zpráv, čímž vám šetříme drahocenný čas, zpestřil alespoň Eidos.

Publikoval svůj release-list na první pololetí 2006, který je naplněn samými tituly původně plánovanými již na loňský rok, kdy však došlo k akvizici této firmy ze strany distributora SCI a s tím souvisejícím odkladům (info). Nejprve se tedy 3. března setkáme s taktickou first-person akcí Commandos Strike Force (PC, PS2, Xbox) od Pyro Studios, ze které vám nabízíme tucet čerstvých screenshotů. Tahle hra u nás vyjde s českými titulky, které už má Cenega víceméně hotové.

V půlce dubna se na scénu vrátí Lara Croft v Tomb Raider Legend vyvíjeném pro PC, PS2, Xbox a Xbox360 tvůrci z Crystal Dynamics, zatímco verze pro PSP se má objevit až na podzim. Ve stejný den, tedy 13.4.2006, na pulty vybalí futuristickou third-person akci Rogue Trooper od Rebellion Software (autoři Aliens vs. Predator), která byla potichu odsunuta z Vánoc a z které rovněž přínášíme několik nových obrázků.

28. dubna bude následovat patrně nejočekávanější hra od Eidosu v podobě nájemného vraha Hitmana ve čtvrtém dílu Blood Money (PC, PS2, Xbox), na nějž brzy zaostříme v podrobném preview. Lineup v květnu uzavře konzolová FPS o boji proti organizovaným zločineckým gangům, jež se dříve jmenovala Zero Tolerance či Roll Call, ale nakonec ponese název Urban Chaos: Riot Response.
zdroj: Xbox360.fr, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.