zavřít

10 her, které nestihnou Vánoce

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před 6 měsíci, na květnovém E3 2000, mnoho výrobců a vydavatelů představilo svoje horká...

Před 6 měsíci, na květnovém E3 2000, mnoho výrobců a vydavatelů představilo svoje horká želízka pro vánoční nákupní horečku. Ne všichni ale uspěli a proto si na webu Stomped můžete přečíst rozsáhlý článek, prozaicky nazvaný 10 očekávaných her, které na Vánoce určitě nebudou. O které tituly se tedy jedná?

- Star Wars: Episode One - Obi Wan - očekávaná 3D střílečka od LucasArts na motivy prvního dílu série StarWars, která se měla stát nástupcem úspěšného Dark Forces II: Jedi Knight. Bohužel vývoj hry pro platformu PC byl zastaven - screenshoty.
- Black & White - "hra na boha" od boha Petera Molyneuxe a jeho nové firmy Lionhead. Z důvodu nutnosti důkladného otestování byla odsunuta na začátek roku 2001 - screenshoty.
- Command & Conquer: Renegade - první 3D akční hra ze světa Command & Conquer od Westwood Studios, která podle komentářů vypadá fantasticky. Bohužel po E3 se po ní slehla zem, takže to vypadá na vydání až někdy v průběhu roku 2001 - preview.
- Anachronox - po Daikataně další očekávaná hra od Ion Stormu. Tentokrát se ale jedná o propracované sci-fi RPG používající přepracovaný Quake 2 engine. Měla by být vydána v březnu pod hlavičkou Eidosu - screenshoty.
- X-Com: Alliance - taktická first-person střílečku ze světa X-COM vyvíjená týmem Microprose. Po jeho koupení Hasbrem se objevily spekulace o přesunutí tohoto, na Unreal enginu postaveném, titulu někam do roku 2001 - preview.
- Oni - 3rd-person střílečka na motivy kreslených anime filmů od Bungie měla být vydána na vánoce 2000 ve verzích pro PC, Mac a PS2. PC verze je již hotova a měla by uzřít světlo hráčského světa v lednu 2001 - screenshoty.
- Arcanum - připravované RPG od tvůrců Falloutu kombinující magický a technický svět. Vývoj hry se oproti předpokladům trochu opozdil, takže by měla být dokončena v únoru 2001 a vydána pod hlavičkou Sierry - screenshoty.
- The World Is Not Enough - příběhy agenta 007 Jamese Bonda jsou velmi přitažlivým tématem. Tentokrát se na nich snaží vydělat Electronic Arts se svojí připravovanou akční hrou postavenou na enginu z Quake 3. Přesunutí datumu vydání na rok 2001 bylo odůvodněno nesnadnou implementací Q3A enginu.
- Star Trek Deep Space Nine: Dominion Wars - na E3 předvedli zástupci Gizmo Games excelentní 3D real-time vesmírnou strategii založenou na známém televizním seriálu Deep Space 9. V létě ale oznámili změnu datumu vydání na březen nebo duben 2001. Důvody nejsou známé, ale předpokládá se, že to bylo kvůli souběžnému vydání další hry ze světa Star Treku, The Fallen.
- Tribes 2 - velmi očekávané pokračování týmové multiplayerové akční hry Tribes od Dynamixu. Z důvodu nutnosti dokonalého testování síťové hry bylo vydání posunuto na konec roku 2000, těsně po vánocích - screenshoty.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.