zavřít

Sběratelská edice Deus Ex: Human Revolution vyjde i v ČR a SR

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Update - Tisková zpráva od Cenegy dnes rozlouskla tajenku ohledně dostupnosti jednotlivých edicí akčního RPG Deus Ex: Human Revolution na Českém a Slovenském trhu. Vlastně je to jednoduché, hra bude 26. srpna tohoto roku i u nás k dispozici ve všech třech variantách, tedy standardní a v obou nestandardních - augmented a sběratelské edici. Je jasné, že se do prodeje dostane jen velmi omezené množství nejnabušenější – sběratelské edice, která bude pro PC stát 2299 Kč a pro PS3/X360 dokonce 2599 Kč. Za tyhle nekřesťanské peníze dostanete dle tiskové zprávy od Cenegy následující:

- sběratelskou akční figurku Adama Jensena, navrženou Play Arts Kai
- výbušný úkolový balíček: Zcela nová mise, v níž bude mít epizodní roli i jedna z postav z původního DEUS EXu
- exkluzivní zbraně do hry: Automatické odemykací zařízení, pomocné dálkově detonovatelné explozivní zařízení M-28 (UR-DED), opakovací granátomet Linebacker G-87, dvouhlavňová brokovnice Huntsman Silverback, odstřelovací puška s tlumičem SERSR Longsword Whisperhead
- 10,000 bonusových kreditů na nákup a vylepšování zbraní
- DVD, které zahrnuje 44minutový speciál o tvorbě hry, 30minutový herní soundtrack, animovaný komiks (adaptovaný z oficiální série od vydavatelství DC Comics), E3 trailer a animovaný storyboard
- 40stránkovou knihu ilustrací

Info o obsahu augmented edice najdete po rozkliku společně s grafickými ukázkami obsahu, které v jednotlivých verzích najdete.

Původní informace z 22. dubna od Marka Tvrdého - Square Enix s Eidosem nedávno představili vysoce limitovanou sběratelskou edici hry Deus Ex: Human Revolution. Ve velmi vydařené krabičce se skrývá krásná figurka hlavního hrdiny, 40ti stránkový artbook, dvě DLC a bonus DVD se soundtrackem, 44 minutovým dokumentem z vývoje hry, animovaným komixem a trailery.


Kromě této nejvyšší a velmi drahé edice (80€) budou na evropském trhu další dvě edice. Jedná se o normální edici a takzvanou "Augmented edition". Augmentovaná edice bude obsahovat hru, artbook a bonus DVD. Stejně jako sběratelská edice budou i v Augmented edition obě DLC, která jsou v Americe dostupná i samostatně pro předobjednávky normální edice.

Jedná se o "Explosive Mission Pack", který obsahuje novou misi, ve které se objeví hrdiny z původní hry, dále granátomet Linebacker G-87, dálkově odpalované nálože M-28 a automatický odemykač AUD. Druhé DLC jménem "Tactical Enhancement Pack" obsahuje dvouhlavňovou brokovnici, odstrelovací pušku s extrémně dlouhým dostřelem Longsword Whisperhead a navíc ještě 10.000 kreditů pro zakoupení augmentací a jiných vylepšení.

Zatím není jasné, která z výše uvedených edic a v jaké podobě a množství bude nakonec v ČR k dostání. Cenega, která u nás třetí Deus Ex vydává, zatím čeká na informace z Eidosu. Některá (a třeba ne jenom jedna) ze tří edic by prý ale v omezeném množství k dostání být měla. Níže si můžete prohlédnout obsah speciální edice na videu a obrázcích (klikněte pro plnou verzi obrázku).

Tagy: sběratelství

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.