Batman: Arkham City má problém s DLC Catwoman

PC PlayStation 3 Xbox 360

19. 10. 2011 v 13:22 - Téma Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

A je to tady.

Batman: Arkham City má problém s DLC Catwoman

Murphyho zákon herního byznysu pravděpodobně říká, že čím více hovoříte o nějakém prvku, pokud možno kontroverzním, tím spíše se něco kolem něj po... kazí. Ochrana Batman: Arkham City před bazarovým prodejem měla spočívat v DLC či spíše VIP Online Passu, v němž se vám zpřístupnila hra za Catwoman a který měl k dispozici každý, kdo si hru koupil. Tedy měl mít.

Jenže, jak se ukazuje, při balení hry došlo k pořádné chybě. Někteří zákazníci hlásí, že mají ve své krabičce hned několik kódů (což jim asi nevadí), jiní hlásí, že tam nemají žádný (což jim zcela jistě vadí) a nejbizarnější situace nastala v případě, kdy je v krabičce přítomen leták, kde je předtištěná plocha na kód... ale je prázdná.

Warner Bros to dle reakcí na fórech zjistili dnes a zatím nevydali žádné oficiální stanovisko, kromě velmi rychlé reakce na Twitteru, v níž deklarují, že jsou si situace vědomi, řeší ji, a pokud kód ke Catwoman nemáte, nemusíte se ničeho obávat.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.