zavřít

Tahové RPG Warhammer Quest vyjde na konzole ještě tento měsíc

iPad iPhone PlayStation 4 PC MAC Xbox One Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Strategická RPG tahovka Warhammer Quest se pod hlavičkou vydavatele Chilled Mouse dostane na PlayStation 4 a Xbox One ještě tento měsíc. Hra vyjde pouze v digitální distribuci. Ve hře ovládáte skupinku hrdinů, s nimiž prozkoumáváte dungeony kolem hranic Říše.

Zabíjíte monstra, lootujete zbraně i brnění a s lepší výbavou postupujete dál, tak jako v každém RPGčku. Hrát můžete Jako Marauder, Wood Elf Waywatcher, Dwarf IronBreaker a Grey Wizard. Odemknout si můžete také ještě Dwarft Trollslayer, Archmage a také Warrior Priest.

Wahammer Quest nabízí také špetku adventury a strategie, byť jde v jádru o tahové RPG. Konzolová verze bude mít samozřejmě ovládání upravené gamepadům a obsahuje veškerý dříve vydaný obsah. Nejde totiž o žádnou žhavou novinku, ale o hru, která se na Steamu objevila v lednu 2015.

Vedle Steamu, kde je dostupná na Windows, Mac i Linux, najdete Warhammer Quest i na App Store.

Tagy: strategie RPG tahová warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.