Když je z hráče upír v Elder Scrolls V: Skyrim

PC PlayStation 3 Xbox 360

12. 9. 2011 v 11:11 - Preview Autor: levis Komentáře: 0

Sice ne černé na bílém, nicméně alespoň ústní formou potvrdil Todd Howard, že úplně každý hráč RPG Elder Scrolls V: Skyrim se bude moci stát upírem. Pokud se infikujete upíří chorobou, budete mít jen omezený čas na to, abyste ve světě Skyrim našli a požili antijed. Jinak se upír stane i z vás, a rozhodně nepůjde pouze o estetickou změnu.

Když je z hráče upír v Elder Scrolls V: Skyrim

Třeba budete muset přestat cestovat přes den, protože sluneční světlo vám začne ubližovat a pomalu rozežírat kůži. Na druhou stranu se vám zvýší celková síla a vždy si budete moci doplnit zdraví tím, že vysajete krev z nějakého spícího nebožáka.

V jiném nedávném rozhovoru zase Howard naznačil, že Bethesda by ve hře úmyslně mohla nechat nějaké chyby, budou-li jí připadat dostatečně zábavné. "Většinu se jich pokusíme odchytit, ale nějaký zvlášť legrační bug čas od času neuškodí. Pokud by se u něj hráči bavili nebo hře prospíval, necháme ho tam, ale cokoliv narušující balanc hry nebo její hladký průběh, samozřejmě musí pryč," řekl Howard v interview s Joystiqem. Teď nezbývá než se modlit, aby Bethesda za zábavný bug nepovažovala třeba nedoladěnou AI.

Tagy: akční fantasy RPG

Zdroj: Joystiq, G4TV

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.