Ve Skyrimu uslyšíte hereckou legendu

PC PlayStation 3 Xbox 360

27. 9. 2011 v 16:11 - Oznámení Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pátý díl The Elder Scrolls nebere nic na lehkou váhu, a tak nepodceňuje ani dabing.

Ve Skyrimu uslyšíte hereckou legendu

Jeho jasnou jedničkou je herecká legenda, kterou znáte třeba ze Sedmé pečeti, Barbara Conana nebo Vymítače ďábla - Max von Sydow. Kromě toho, že namluvil první dva trailery, je také hlasem kronikáře a agenta Čepelí, Esberna. Tím ovšem výčet více či méně známých jmen ve Skyrimu nekončí.

Gormlaith Golden-Hilt namluví hlas Wonder Woman - Lynda Carter; další velký herec, Christopher Plummer, namluvil staršinu Arngeira; Joan Allen (druzí dva Bourneové, Hačikó, příběh psa) se vtělila do Delphine, další z Čepelí a jsou tu ještě další jména. Kupříkladu Čechokanaďan Vladimir Kulich (Vikingové, Ironclad), Renee Victor či Diane Louise Salinger. Dohromady je to celkem solidní sestava dabérů a hra snad dopadne lépe, než ještě výrazněji obsazené Fable III.

Tagy: dabing fantasy RPG

Zdroj: VG247

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.