zavřít

Pozvánka na Invex

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Během následujícího týdne se jistě spousta z vás vypraví na výstavu Invex/Digitex, případně cestu do brněnského areálu BVV momentálně zvažujete, a tak se hodí shrnout, co lákavého tam na návštěvníky z řad hráčů čeká.

Časy obřích estrád časopisu SCORE jsou nenávratně pryč, LEVEL bude zastoupen jen symbolicky ve standardním stánku Vogelu, takže z tria zaběhlých časopisů okupuje GameHall pouze GameStar se svou Pepsi Show, kde se o zábavu a soutěže postarají moderátoři i DJové. O kousek dál narazíte na pódium magazínu Doupě, kde má mj. být k dispozici několik titulů pro Eye Toy nebo Body Pady pro hraní bojovky Tekken.

V pavilonu C taktéž proběhne InvexCup 2005, mistrovství ČR v počítačových hrách o ceny v hodnotě stovek tisíc korun, které si rozdělí hlavně vítězové v Counter-Strike a Warcraftu 3. Organizátoři z ProGamers pro diváky přichystali velkoplošná plátna a 100 PC s připojením na internet zdarma v improvizované herně PG Cyber Café. Na středeční odpoledne navíc sehnali Jaromíra Bosáka, který bude komentovat semifinále a finále turnaje ve FIFA.

V prvním podlaží pavilonu E se na ploše 3500 metrů čtverečních bude konat konkurenční akce v podobě národního finále World Cyber Games 2005 od firmy AllStar. Tam najdou útočiště i "obyčejní" hráči, které svět progamingu vůbec nezajímá, např. díky soutěžní výstavě Intel Casemodding Showcase o nejvytuněnější PC z celé republiky, jež vybere odborná porota.

Navíc, po celou dobu konání Invexu, tedy 24.-27.10. vždy od 9 hodin ráno do 18 hodin večer, si v pavilonu E budete moci na stovce počítačů vyzkoušet plné české (!) verze titulů, z nichž některé dosud nevyšly - Vietcong 2, Chameleon, UFO: Aftershock, Polda 5 (toho na veletrhu půjde od úterý i premiérově zakoupit), F.E.A.R., Blitzkrieg 2 či Dungeon Siege 2. Úterní odpoledne zde bude patřit českým vývojářům - z ALTARu interactive, Black Element Software, Pterodonu, Bohemia Interactive Studia, Zima Software a 7FX - kteří zhruba mezi 13:30 a 15:00 letmo představí své aktuální projekty a podepíšou se zájemcům na autogramiádě. Ten samý den sem rovněž na skok zavítá ministryně informatiky, paní Dana Bérová.

zdroj: PR, vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.