zavřít

Návrat klasiky Reach for the Stars

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu dnes máme pro všechny milovníky klasických 4X vesmírných strategických her, tedy her, které se zaměřují na čtyři základní aktivity - eXplore, eXpand, eXploit a eXterminate (průzkum, rozšiřování, těžba a plenění).

Společnost Matrix Games dnes totiž oznámila, že se chystá spolupracovat se Strategic Studies Group (SSG) na aktualizované verzi strategické sci-fi hry s názvem Reach for the Stars. První takto pojmenovaná hra vyšla v roce 1983 a byla jednou z prvních, ne-li úplně první, svého druhu (myslím tím 4X). Nové vydání, o kterém je v tuto chvíli řeč, se však vztahuje k druhé hře této řady, vydané v roce 2000.


Celkově prý nová Reach for the Stars zachová všechny kvality původní hry - skvělou hratelnost, výbornou vyváženost, náročnou a nemilosrdnou AI, zábavnost i to, že jste se k ní mohli vracet nesčetněkrát, aniž by vás omrzela. Výrazně budou zdokonaleny interface a grafika (viz obrázky). Nabídnout vám bude moci mnoho rozličných ras i technologií, podporu hry po LAN, Internetu (i přes modem), celou řadu herních módů, náhodné mapy a v neposlední řadě také editor. Více se o ní můžete dozvědět na oficiálních stránkách. Termín vydání nebyl oznámen.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.