zavřít

Homepage pro Warrior Kings: Battles

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Také další pokračování real-time strategie od Black Cactus - Warrior Kings: Battles, se konečně dočkalo spuštění svých oficiálních stránek.

Fanouškové nadcházejícího titulu na nich mohou nalézt mj. např. tématické pozadí pro svou pracovní plochu, screensaver, "fan-site kit" neboli balíček pro tvorbu vlastní fanouškovské stránky, jsou tam k mání také nějaké hudební ukázky a pár trailerů. Mimochodem, pokud jste si toho ještě nevšimli, v naší sekci downloadů je již od minulého pátku k dispozici také jeden takový trailer. Navíc dnes do naší galerie dorazila nová dávka screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Warrior Kings: Battles má být samostatným titulem, který dá sérii zcela nový strategický a taktický rozměr. Čekat na vás bude kampaň o 22 misích, které by vám mely vydržet tak na 40 hodin hraní v single-playeru a chybět nebude ani multiplayer vybavený několika herními módy. Těšit se prý můžete na velice inteligentní umělé soupeře, kteří budou budit dojem, že proti vám stojí člověk. Empire Interactive mají v úmyslu tento titul vydat v únoru 2003.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.