zavřít

Codemasters ohlásili Indy Racing League

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters získali práva na závodní sérii Indy Racing League a potvrdili tak pověst jednoho z lídrů na poli motoristických simulátorů.

Kromě toho totiž stojí i za rallye simulátorem Colin McRae Rally nebo za okruhovými simulátory série TOCA. Jak asi víte, Indy série není jen o samotném závodu 500 mil v Indianapolis, ačkoliv právě tento slavný okruh, na kterém je dodnes kousek původní cihlové vozovky, dal sérii název. Čeká na vás ale celkem 15 závodů na okruzích po celé Americe. Následující obrázky nejsou ze hry, ale Codemasters je uvolnili jen jako ilustrační.


další nové obrázky

Je to způsobeno tím, že vývoj hry je teprve v počátcích a s vydáním se počítá až někdy v roce 2003, navíc pro více platforem najednou - PC, Xbox a Playstation 2. Otázkou také zůstává, zda hra nakonec nevyjde jen v USA, protože v Evropě americké okruhové závody moc neletí.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.