zavřít

Premiéra obrázků z Crysis Warhead

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sedm prvních ukázek z nástupce loňské sci-fi pecky od Cryteku.

Do vydání nového čísla časopisu PC Gamer, které má na stánky přinést exkluzivní odhalení sci-fi akce Crysis Warhead od Cryteku, zbývá stále devět dní, přesto tu již máme první sadu obrázků. Ty pocházejí z krátké video upoutávky na německý plátek PC Action, který info o hře přinese o pár dní později svým čtenářům, již nyní však vyrukoval s několikaminutovým sestřihem hlavních taháků čísla, mezi něž patří právě Crysis Warhead.

Protože jde pouze o nepohyblivé obrázky, ušetřili jsme vám práci a vytípali je z videa. Kvůli nízkému rozlišení nahrávky se sice těžko kochat grafikou, alespoň do té doby, než budou k dispozici bližší informace než z oznámení.


Crysis Warhead vyjde na podzim výhradně pro PC - více v předchozích článcích.
zdroj: PC Action

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.