zavřít

Premiéra obrázků z Crysis Warhead

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sedm prvních ukázek z nástupce loňské sci-fi pecky od Cryteku.

Do vydání nového čísla časopisu PC Gamer, které má na stánky přinést exkluzivní odhalení sci-fi akce Crysis Warhead od Cryteku, zbývá stále devět dní, přesto tu již máme první sadu obrázků. Ty pocházejí z krátké video upoutávky na německý plátek PC Action, který info o hře přinese o pár dní později svým čtenářům, již nyní však vyrukoval s několikaminutovým sestřihem hlavních taháků čísla, mezi něž patří právě Crysis Warhead.

Protože jde pouze o nepohyblivé obrázky, ušetřili jsme vám práci a vytípali je z videa. Kvůli nízkému rozlišení nahrávky se sice těžko kochat grafikou, alespoň do té doby, než budou k dispozici bližší informace než z oznámení.


Crysis Warhead vyjde na podzim výhradně pro PC - více v předchozích článcích.
zdroj: PC Action

levis

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.