zavřít

SWAT: Urban Justice až v roce 2004

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V říjnu loňského roku utrpěli čekatelé na taktický akční simulátor, další ze série SWAT, tentokrát však z podtitulem Urban Justice, drsnou ránu v podobě odložení hry na letošní rok.

V lednu tohoto roku některé zdroje uváděly, že došlo k dalšímu odložení tohoto projektu, a to na až konec roku 2003. Ovšem to není zdá se bohužel ještě konečné rozhodnutí. Na stránkách www.swatuj-fr.com se totiž objevilo prohlášení, které značí, že SWAT: Urban Justice nakonec vůbec nevyjde v tomto roce, ale podle rozhodnutí Sierry až v roce příštím, tedy 2004. Důvod tohoto odležení, ba ani náznak, v čem tkví ten problém, však nebyl uveden. O tom, že se něco s vývojem hry děje, ale svědčí i fakt, že již od srpna 2002 nevyšly ani žádné oficiální nové obrázky.

Na Internetu se pochopitelně ihned objevily spekulace o možných příčinách takového kroku. Jednou z možností, proč se SWAT: Urban Justice dychtivým náručím hráčů neustále vzdaluje by mohl být v prosinci zmíněný nepotvrzený přechod na technologii Unreal od Epicu, což by nějaký ten čas dozajista zabralo. Druhá varianta připouští, že za to může masový odchod většiny klíčových členů vývojářského týmu (Rod Fung, Travis Steiner, Charles Cox, Dave Sanderman, AI Guy, atd.). To je určitě nepříjemná ztráta pro Sierru. Konečně, uvidíme, zda se k tomu tato společnost někdy oficiálně vyjádří sama. Zklamání zažijí také ti, kteří se těšili, že SWAT: Urban Justice spatří na výstavě E3. Sierra oznámila, že tam tento produkt představovat nehodlá.

zdroj: fansite

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.