zavřít

Sims 2, MoH: Pacific Assault a Driver 3 odloženy

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Electronic Arts včera oznámila finanční výsledky za třetí fiskální čtvrtletí končící 31.

prosincem 2003, ze kterých mj. vyplynulo bohužel i to, že byly odloženy dva z nejočekávanějších titulů těchto vydavatelů. Konkrétně jde o hry The Sims 2 a Medal of Honor: Pacific Assault. Podle zprávy se s nimi nesetkáme dříve než v červenci tohoto roku. Nejde prý ani tak o to, že by hry nestihly být včas dokončeny, ale spíše o to, aby byly v den svého vydání co nejkvalitnější. Vydavatelé prostě chtějí dát vývojářům čas na pořádné vypilování svých projektů. Pochopitelně se tímto posouvá i předpokládaný termín vydání v ČR obou titulů.

EA mimochodem rovněž uvedla, že během tohoto roku očekává nejen uvedení nové konzole PSP, ale také snížení cen Xboxů a konzolí PS2, a to na cenu $129. Podle zprávy by navíc měla v rámci několika málo následujících měsíců společnost Microsoft nebo Sony odhalit i nějaké nové informace o svých konzolích příští generace.

A nepotěšíme ani čekatele na další pokračování oblíbené série - DRIV3R (Driver 3). Společnost Atari totiž včera oznámila, že jeho vydání odložila z konce března na 1. červen. I v tomto případě bude prý čas navíc využit k dosažení plného potenciálu hry. Zatím ale není jasné, jestli i PC verze vyjde taktéž na den dětí nebo o pár měsíců později, jak bylo dříve řečeno.

zdroj: GameSpot, PR, HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.