zavřít

Dobrodružství s Indiana Jonesem se opozdí

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se oficiálně potvrdily dřívější spekulace ohledně odložení akční adventury Indiana Jones and the Emperor's Tomb od LucasArts a The Collective.

Na oficiálních stránkách hry nyní naleznete datum vydání pro PC i konzole PS2 a Xbox stanovené na jaro 2003 - oficiální odůvodnění tohoto kroku zatím tvůrci hry neposkytli. Původně měly být všechny verze hotové již letos na podzim, a tak tato zpráva zarmoutila nejednoho příznivce neohroženého hrdiny, jehož vosková figurína omotaná hadem zdobí muzeum Madame Tussaud v Londýně nebo Amsterdamu.

Nový Indiana Jones bude hratelný z pohledu třetí osoby a poběží na vlastním 3D engine, díky kterému se podíváte do Prahy, Číny, na Srí Lanku, do Hong-Kongu nebo Istanbulu. Kromě objevování a odhalování přijde samozřejmě řada i na bojové akce a nezůstane jen u klasických zbraní, použít budete moci také různé volně ležící předměty, nářadí atd. Vaši nepřátelé budou jak nebezpeční nacisté, tak i členové asijského podsvětí. Fandové dobrodružství a her od Lucasů se tedy mají zjara příštího roku rozhodně na co těšit.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.