zavřít

Angařan Jaal z Mass Effect: Andromeda představuje typického zástupce své rasy

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nový kousek vesmíru, nové rasy. I když ne úplně. Nové video ze série IGN First představuje jednoho z vašich možných společníků, svérázně vyhlížejícího Jaala. Jak už to tak u her od BioWare bývá, pokud se chcete nechat překvapit povahou svých parťáků a ve hře, v níž jde především o objevování, si tohle objevování nezkazit tím, že vám videa vykecají půlku zápletky předem, možná video o Jaalovi vynechejte.

Pokud jste ale rozhodnutí, že chcete vědět víc, pokračujte dál. Video vám vysvětlí, že Angařané vedou válku s Ketty, což jsou hlavní záporáci v Andromedě už hezkých osmdesát let. Jak byste asi čekali, moc dobře se to pro Angařany nevyvíjí, i když je třeba říct, že vést gerilovou válku osm desetiletí také není zrovna ukázka naprostého selhání.

Každopádně, Angara jako taková už ztratila svůj status technologicky nejpokročilejší společnosti v Heliosu, protože válka, zotročování a přesun zdrojů do válečného odvětví se na vaší prosperitě projeví. Není tedy ani překvapivé, že když se objeví vaše výprava, nikdo z nich neskáče radostí do vzduchu. Poslední nový druh, který se jim objevil za humny byli Kettové a jak to dopadlo už víte…

Na Angařanech a především Jaalovi, bude zajímavá jejich povaha. Mají tendenci velmi výrazně projevovat emoce, což znamená, že z radosti vás nadšeně objímají a jsou samý úsměv, ve vzteku dají tomu druhému pěstí a jemnější nuance verbální komunikace jsou jim často cizí. Což samozřejmě v jejich společnosti funguje bez problémů, ale co se stane ve chvíli, kdy Angařan jednu natáhne vašemu Kroganovi…?

Mass Effect: Andromeda vychází 23. března na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: IGN (video)

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.