Rozhovor se scenáristou Assassin's Creed III

PC PlayStation 3 Xbox 360

26. 3. 2012 v 21:00 - Rozhovor Autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Za normálních okolností by Ubisoft pustil novináře z webů i papíráků k Assassin’s Creed...

Rozhovor se scenáristou Assassin's Creed III

Za normálních okolností by Ubisoft pustil novináře z webů i papíráků k Assassin’s Creed III až na E3. Proč se firma rozhodla udělat zrovna v tomto případě výjimku, to se asi nedozvím, ale možnost podívat se na hru ve chvíli, kdy ještě podle všeho nedosáhla alfa verze (hratelná od začátku do konce), však kvituju s povděkem. Některé otázky se mi tím vyjasnily, řada nových se objevila, ale hlavně je mi nyní jasné, že ACIII nemá být podle odřené šablony vystřižené pokračování.

Utvrdil jsem se v tom i během rozhovoru se scenáristou Mattem Turnerem, ze kterého si na videu (střižené a otitulkované Pavlem) můžete prohlédnout vybrané pasáže. Pořád si myslím, že spoustu nových herních prvků tvůrci považují za důležitější, než pro hru ve skutečnosti jsou, ale nadšenecká energie, se kterou se do tvorby trojky pustili, je mi docela sympatická a pro každou hru je podle mého nesmírně důležitá.

Tagy: akční historická

Zdroj: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.