zavřít

PC verzi Deus Ex: Mankind Divided mají na starosti Nixxes Software

PlayStation 4 PC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nedávno oznámený Deus Ex: Mankind Divided sice připravují tvůrci z Eidos Montreal, ale soustředí se hlavně na vývoj konzolových verzí. PC verzi mají opět na starosti lidé z Nixxes Software. A když píšu "opět", tak tím myslím, že v letech 2010/2011 právě Nixxes obstarali PC verzi Deus Ex: Human Revolution, která se povedla, protože nabízela celou řadu vylepšení oproti verzím konzolovým.

Nixxes je tým zkušených programátorů a techniků, kteří se specializují na portování her pro různé platformy, většinou právě pro PC. Konkrétně s Eidosem navíc Nixxes spolupracuje dlouhodobě: portovali totiž na PC hry jako Thief, Tomb Raider, Hitman, Lara Croft and the..., Deus Ex: Human Revolution, Kane and Lynch 2 a další.

Zkušeností tedy mají v Nixxes až až. Teď jde jen o to, kolik budou mít na port času, a jaký na to dostanou rozpočet. Specifika PC verze Deus Ex: Mankind Divided zatím neznáme, ale už od oznámení víme, že hra bude podporovat DirectX 12 a technologii TressFX. PC porty Tomb Raidera a třeba Human Revolution každopádně dopadly dobře, takže snad můžeme Nixxes Software věřit a těšit se na PC verzi, která bude schopná využít výkonnějšího PC hardwaru.

Tagy: akční sci-fi kyberpunk first person pc port third person Deus Ex

Zdroje: Nixxes Software

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.