zavřít

Hráče World of Warships čekají letos desítky nových lodí i další legendární velitelé

PC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Online hra World of Warships má před sebou další rok, a stejně jako loni, i letos se vývojáři rozhodli hráče informovat, co je čeká a nemine. Hra bude logicky i v letošním roce žít díky spoustě updatů, většinou obsahových. Tvůrci se chystají přidat do hry více britských lodí, dvě nové větve francouzských lodí a celkově se má hra rozšířit o zhruba padesát nových lodí.

Vedle nových přídavků se jistých změn dočkají také lodě stávající, kdy se například změní sovětské torpédoborce. S loděmi logicky souvisí i jejich velitelé. Vývojáři si nedávno vyzkoušeli legendárního hrdinu ve formě Stevena Seagala, který se podílel na propagaci World of Warships v marketingové kampani.

Dávno vyhaslá akční hvězda však byla jen předvoj. V letošním roce přibude do hry několik dalších legendárních velitelů, ale vývojáři teď ještě nejsou připraveni prozradit, kdo všechno to bude, a jak se k nim dostanete. Již brzy bychom se ale měli dozvědět víc.

Jednou z dalších plánovaných novinek jsou i vylepšení, které nebude možné moc koupit, ale získat jenom hraním. Přidají do hry i více možností, jak si upravit schopnosti velitelů tak, abyste si ušili herní styl na míru. Ve hře se objeví i nové kooperativní PvE mise se skupinkami až sedmi lidí či podpora pro klany a všechno s nimi spojené – včetně klanových bitev, různých specifických bonusů, politikaření, aliancí apod.

Chystá se také poměrně velké vylepšení zvukové stránky hry s dynamickou hudbou, vylepšení grafiky, efektů i nasvícení a spousta dalších věcí. Více už se dozvíte v samotném videu nebo za nedlouho přímo ve hře.

Tagy: online akční válečná válečné hry

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.