Udělejte si radost speciálkou Fallout NV a Skyrim soundtrackem

PC PlayStation 3 Xbox 360

3. 11. 2011 v 18:13 - Oznámení Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste do svých oblíbených RPG her opravdu zažraní, určitě oceníte následující...

Udělejte si radost speciálkou Fallout NV a Skyrim soundtrackem

Pokud jste do svých oblíbených RPG her opravdu zažraní, určitě oceníte následující dvojici produktů, jeden k titulu, který ještě vyjde a druhý... no druhý už vyšel. To první je velký, čtyřdiskový soundtrack Skyrimu, který si už teď můžete předobjednat. V zahraničí je k dostání na DirectSong za třicet dolarů. Hudbu ke hře má na své partituře Jeremy Soul, a pokud si tenhle pakl plný hudby objednáte do 23. prosince, dostanete i podpis právě od Soula. Ostatně, o tom, jak soundtrack téhle hry vznikal, stejně jako celkové ozvučení a dabing, se více dozvíte ve vynikajícím "making of.." videu po rozkliku (ale opravdu se na něj podívejte!). Sledujte, jak se nahrávala hudba, jak vznikala píseň řeči draků, kolik dabérů (kromě velkých hvězd jako Christopher Plummer zde bude i Vladimír Kulich z Vikingů a Ironclad) se na hře podílelo apod. A samozřejmě na videu najde i pár nových záběrů ze hry.
Je pravda, že soundtrack asi bude chtít mít doma každý sběratel filmové a herní hudby. Následující speciální edice je zase pro skalní fanoušky Fallout: New Vegas nebo pro ty, kteří si ještě hru nepořídili. 10. února totiž vyjde Fallout: New Vegas Ultimate Edition, což je, jak název napovídá, bezkonkurečně nejnadupanější edice téhle hry, na jakou můžete narazit. Co v ní najdete?Jednoduše řečeno – všechno, co od vydání hry vyšlo. Konkrétně DLC Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier's Stash a Gun Runners' Arsenal. Nu, Bethesda ví, jak udělat fanouškům radost. A teď to skvělé video.

Tagy: hudba RPG

Zdroj: CVG, Bethesda blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.