Tipy a triky pro Mass Effect 3 multiplayer

PC PlayStation 3 Xbox 360

16. 3. 2012 v 18:44 - Návod Autor: Adam Homola Komentáře: 0

BioWare začali vydávat pěkné videodeníčky, které vám poradí, jak přežít v multiplayeru...

Tipy a triky pro Mass Effect 3 multiplayer

BioWare začali vydávat pěkné videodeníčky, které vám poradí, jak přežít v multiplayeru Mass Effect 3. A nejen přežít, ale jak využít všech dostupných možností, co nelépe. První video se zaměřuje na nepřátele a co je proti nim nejlepší. Dozvíte se například, že na Phantomy je nejvhodnější Asari se svým zpomalováním nepřátel. Phantomové jsou totiž rychlíci a donutí vás se neustále přemisťovat. Asari zase ale není tak silná proti Guardianům, kterým se může dobře postavit člověk. Nejnebezpečnějším na straně Gethů je Geth Prime, který může sestavovat útočné věže a bojové drony. A co na Gethy? Čím vyšší Sabotage, tím líp. Samostatnou kapitolou jsou pak Reapeři, kde je podle vývojářů nejnebezpečnější Banshee. V druhém videu (po rozkliku) vám tvůrci vysvětlí jednotlivé třídy.

Ve druhém videu se můžete pro změnu přiučit něco o bojových třídách. Pokud jste ale hráli jedničku, dvojku, nebo singleplayer trojky, příliš nových informací se nedozvíte. Soldier, Adept, Vanguard, apod. se chovají víceméně stejně, jako v singleplayerové kampani. Tvůrci ale mohou poradit nějaké šikovné kombinace, jako například inženýr + sniperka nebo třeba infiltrator + brokovnice.

Tagy: Mass Effect (série) akční multiplayer 3rd person

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.