zavřít

Stahujte PC demo FIFA Manager 11

PC

- Download autor: levis Komentáře: 0

EA uvolnili hratelné demo svého fotbalového FIFA Manageru 11. Celkem s ním můžete absolvovat...

EA uvolnili hratelné demo svého fotbalového FIFA Manageru 11. Celkem s ním můžete absolvovat zhruba půl roku herního času za prvorepublikové kluby z Anglie, Francie, Polska, Španělska nebo Německa. A to navzdory tomu, že kvůli kompresi souboru demo (1GB, mirrory oficiální, WP, AG nebo český torrent) obsahuje jen omezený počet dresů a stadionů.

Klasickou ligu si v demu nevyzkoušíte, na módy Online, World Cup, odhadování výsledků zápasů, simulace nebo 3D editor stadionů už bohužel v demu také nezbylo místo. Podobně tato hratelná ukázka neobsahuje hudbu, zvukové efekty ani komentáře k zápasu - platí ale, že uložené savy z dema půjde snadno importovat do plné verze hry. K hraní jinak budete potřebovat procesor Pentium 4 na taktovací frekvenci 2.8GHz, dále alespoň 1,5GB operační paměti, grafickou kartu GeForce 6600 nebo Radeon 9500 Pro a Windows 7 nebo Visty se Service Packem 2.

Tagy: fotbal simulace

Zdroje: PR

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.