zavřít

X-COMem inspirovaný Phoenix Point se opět odkládá, ale letošek snad stihne

Windows Xbox One Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ambiciózní projekt studia Snapshot Games, za kterým stojí legendární Julian Gollop, tvůrce série X-COM, vývojářům neustále přerůstá přes hlavu. Původně měla taktická strategie Phoenix Point vyjít koncem roku 2018, ale datum vydání bylo přesunuto na letošní červen. Avšak ani ten už není realistický, pokud tvůrci chtějí dodat pořádně vyladěnou hru. A to oni naštěstí chtějí.

Vydání hry se tentokrát odkládá o tři měsíce s příslibem, že se do hnusných hmyzích bytostí pustíte letos v září. Nezbývá než doufat, že už k dalšímu odkladu nedojde. Tvůrci odhadují, že z hlediska obsahu bude Phoenix Point hotový mnohem dřív, ale znáte to. Čas navíc využijí k různému vylaďování a vychytávání chyb, což by mělo být standardem u všech herních projektů.

Pokud ale patříte k těm, kteří před rokem a půl přispěli ke crowdfundingové kampani na Figu, pak vám stačí vyhlížet letošní březen, kdy se dočkáte velké porce nového obsahu. Gollop bohužel v upřímném videu níže neprozradil víc, ale přislíbil, že nové informace na sebe nenechají dlouho čekat.

Tagy: strategie sci-fi tahová taktická

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.