World of Warships Blitz slaví první výročí

Před rokem se na svoji první plavbu vydala mobilní hra World of Warships Blitz a ihned vzbudila pozornost těch, kteří chtějí hrát námořní bitvy na svých přenosných zařízeních.

Dnes má za sebou mobilní verze World of Warships vice než 11 miliónů stažení a vice než 73 miliónů odehraných bitev. A to je už důvod k oslavám. Vývojáři se k sympatickému prvnímu výročí rozhodli pro hráče nachystat celou řadu překvapení. Až do 25. ledna tak budou probíhat oslavy přímo ve hře. Každých dvanáct se tak k hráčům dostane nový speciální obsah.

“Od vydání se hře opravdu daří. Během jednoho roku jsme přidali 5 nových národů, přibylo vice než 50 nových válečných lodí a rozjeli systém soutěží mezi hráči. Současný hráč si už může vybrat z vice než 140 lodí,” říká produktový manažer World of Warships Blitz Nad Adjir.

Narozeninový obsah nabízí nejen přepravky s bonusovým obsahem, ale hráči za dokončené bitvy získají speciální žetony, které lze proměnit v narozeninovém obchodě a pořídit si některou z následujících lodí: Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami a De Grasse.

WoWSB_1stAnniversary_Infographics_1200x4962_EN

Tagy: inzerce

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0