World of Tanks rozjíždí opět Frontline

V přední linii populární tankové hry se odehrají na ohromných mapách masivní bitvy 30 vs. 30 hráčů.

Pokud lze s něčím spojit hru World of Tanks v letošním roce, pak to jsou masivní bitvy 30 vs. 30 hráčů, které hru posunují na zcela novou úroveň. S příchodem těchto velkých válečných zón navíc do hry vstupují i mnohem lukrativnější odměny a opravdu rozlehlé území, keré pokrývá 9,25 kilometrů čtverečních. Tankisté budou muset začít přemýšlet nad totální změnou v taktice, protože rozloha, ale i otevření tří front, si nový přístup budou žádat.

Hráči budou mít celou řadu příležitostí (říkáme jim Epizody), jak si užít týdenní dávku Frontline každý měsíc a to až do listopadu.

„Když jsme v roce 2018 poprvé spustili Frontline, byl to velmi oblíbený mód a ještě než skončil, komunita se začala ozývat a volala po návratu,“ vysvětluje ředitel publishingový šéf World of Tanks Max Chuvalov a dodává: „Právě díky pozitivnímu feedbacku od hráčů, tak je Frontline nyní větší, lepší a mnohem častější.“

2. epizoda Frontové linie 2019 začala již 11. března a bude k dispozici po jeden týden do 18. března, 03:00 SEČ. Toto je vaše šance, jak se zúčastnit epických bitev 30 proti 30, vyhrát hromady odměn a zapojit se do závodu o impozantní tanky za odměnu!

Máme také nějaké informace o 3. epizodě. Ta bude probíhat od 15. dubna, 07:00 SELČ do 22. dubna, 04:00 SELČ. Připravte se na ještě epičtější bitvy!

Tagy: inzerce

Zdroj: komerční sdělení / PR

Poslední komentáře

celkem 0