World of Tanks enCore RT Demo aplikace představuje technologii Ray-tracing

Technologie vykreslování vyvinutá společnostmi Wargaming a Intel zlepšuje vizuální věrnost World of Tanks na jakémkoli počítači podporujícím DirectX 11 a vyšší.

Grafický engine Core, představený již v březnu 2018 jako součást aktualizace 1.0, výrazně zlepšil vizuální věrnost World of Tanks. Wargaming však pokračuje ve svém úsilí dále rozvíjet vlastní grafický engine s novou verzí Core podporující vysoce realistické stíny vytvořené pomocí ray tracingu.

Kdokoli se může nahlédnout do grafické budoucnosti stažením demo aplikace World of Tanks enCore RT právě teď. Technika Ray-Traced Shadows umožňuje fyzicky korigovat stíny, které dříve nebyly ve hrách k dispozici. V úzké spolupráci s vývojovým týmem Intel Advanced Rendering vyvinuli odborníci společnosti Wargaming řešení, které umožňuje CPU provádět rychleji operace a GPU pak provádět ray tracing pomocí shaderů. Skutečnou předností této technologie je, že nevyžaduje speciální hardware, který podporuje ray tracing; jakákoli grafická karta DirectX 11 to udělá.

„Ray tracing je skutečnou revolucí v grafice videoher, která se děje před našimi očima - a my ve společnosti Wargaming jsme mezi revolucionáři,“ říká Bronislav Sviglo, vedoucí týmu týmu World of Tanks Render. „Vývoj technologie Ray-Traced Shadows pomocí našich partnerů od společnosti Intel je teprve začátek. Podívejte se na plody naší práce dnes - stáhněte si World of Tanks enCore RT! “

Od 15. října World of Tanks enCore RT bude k dispozici ke stažení: https://wotencore.net/3142_en1

Tagy: inzerce

Zdroj: komerční sdělení / PR

Poslední komentáře

celkem 0