Hráči World of Tanks Blitz mohou vyhrát pozemek na Měsíci

Režim Gravity Force postaví hráče proti elementům kosmického prostoru i proti sobě - nejlepší hráči vyhrají pozemek na Měsíci

Hráči World of Tanks Blitz by se měli připravit na bitvu na poslední hranici letos v dubnu, přičemž by měli bojovat proti svým nepřátelům ve všech nových herních režimech Gravity Force a na nové mapě Měsíce klidu!

V období od 10. do 16. dubna se budou v novém herním režimu replikovat prostorové podmínky s anti-gravitační fyzikou včetně rekalibrace zpětného rázu a vznášejícího se pocitu na následujících mapách: Moře klidu, Mirage, Winter Malinovka, Pouštní písky, El Alamein, Normandie a Dead Rail.

Nejlepší hráči se probojují až k osvědčení o vlastnictví malého pozemku na skutečném Moři klidu - zakoupeného ve spolupráci se společností Lunar Embassy®, USA. Jako jediný světově uznávaný legální prodejce „Land Off Planet“ od roku 1980 - společnost Lunar Embassy.com úzce spolupracovala se společností World of Tanks Blitz, aby poskytla tuto úžasnou cenu nejlepším hráčům režimu Gravity Force.

Dennis Hope šéf lunárního velvyslanectví, uvedl o projektu: „Byli jsme potěšeni, že jsme mohli s lidmi z World of Tanks Blitz bojovat na povrchu Měsíce - a budeme nadšeni, že přivítáme některé nové sousedy na našem lunárním pozemku. Je to malý krok pro člověka, ale jeden obrovský skok pro tankisty."

Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz, řekl: „Jsme rádi, že můžeme hráčům přinést zážitek ve vesmíru s reálnými vesmírnými cenami!  Večer 8. dubna se uskuteční stream a divákům bude umožněno dozvědět se více o herním režimu a vyhrát 1 akr skutečného Moře klidu s legitimním potvrzením vlastnictví!”

Akce začne v 19:30 CEST. Stream můžete naladit  https://youtu.be/B9qQduYvcno

Aby se tankisté mohli zúčastnit nového eventu, musí mít alespoň jedno vozidlo třídy V nebo vyšší. Pro více informací navštivte wotblitz.com.

Tagy: inzerce

Zdroj: Inzerce, komerční sdělení / PR

Poslední komentáře

celkem 0