Seriálový Zaklínač dostane šestidílný spin-off z doby Konjunkce sfér
zdroj: Netflix

Seriálový Zaklínač dostane šestidílný spin-off z doby Konjunkce sfér

27. 7. 2020 16:17 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Šárka vás ve své dnešní novince informovala o tom, že si na druhou řadu seriálového Zaklínače budeme muset počkat o něco déle, než bylo původně v plánu. Fanoušci, kterým se adaptace s Henry Cavillem v hlavní roli líbila, se ale mohou přeci jen začít aspoň trochu radovat. Netflix totiž oznámil, že plánuje šestidílný spin-off.

Ten ponese název Witcher: Blood Origin a s Geraltem ani většinou ostatních hrdinů známých z první řady seriálu se v něm nepotkáme. Podle všeho by totiž měl děj být zasazen 1 200 let před Geraltovým narozením, kdy se světy elfů, lidí a monster spojily v jeden a zrodil se první Zaklínač.

Autoři seriálu se zřejmě chtějí podívat na dobu Konjunkce sfér, tedy právě doby, kdy se ve světě Zaklínače v důsledku srážky různých dimenzí objevily všelijaké stvůry a nestvůry. A tím pádem čarodějové jako Alzur nebo Cosimo Malaspina zapracovali na projektu mutací... a stvořili první profesionální zabijáky monster.

Bylo to rozhodně velice turbulentní období, čas sváru, smrti a chaosu, kdy lidé, elfové, trpaslíci, ale i vrani nebo bobolaci umírali po tisících. Odhadoval bych, že tón minisérie bude patřičně temný. A jsem zvědavý na speciální efekty, které nám všem přiblíží, jak to asi vypadá, když se střetnou různé dimenze.

Na scénáři minisérie pracuje Declan de Barra ve spolupráci s Lauren Schmidt Hissrich, scenáristkou hlavní zaklínačské série. Žádné další detaily zatím bohužel nemáme k dispozici, projekt ale budeme nadále sledovat.

Nejnovější články