zavřít

Video-recenze Crysis Warhead

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Podzimní sezona skončila a technologický leader mezi PC akcemi zůstal nepřekonán. I proto se vracíme k tomuto zlému snu lektorů angličtiny, které už nebaví opravovat hrubky v esejích o krizích. + SROVNÁNÍ DETAILŮ

Autor: Martin Havlíček & Jakub Bouček
Publikováno: 13.prosince 2008


Podzimní sezona skončila a technologický leader mezi PC akcemi zůstal nepřekonán. I proto se vracíme k tomuto zlému snu lektorů angličtiny, které už nebaví opravovat hrubky v esejích o krizích. Nejvýraznějším novum Warhead spočívá asi ve skutečnosti, že vám hra tentokrát vůbec poběží. Velký význam v procesu optimalizace hrál tentokrát i design levelů. Volnost je omezena a nedochází k načítání tak rozsáhlých prostor. Kromě tropické džungle a mrazáku navštívíte také stísněný jeskynní systém a sem tam narazíte i na nějakou tu základnu.

Hru jsme testovali na počítači s procesorem Core 2 Quad, grafickou kartou GeForce 8800 GTS a 4 GB DDR2 paměti. Plynulost není po celých sedm minut ideální, ale rozhodli jsme se, že je lepší ukázat hru v plné kráse, resp. na maximální detaily, i kdybychom měli obětovat těch pár fps. Bonusem na závěr video-recenze je srovnání plynulosti při různém nastavení.


stažitelná HD verze (300 MB, 1280x720, WMV - doporučujeme)Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Textová recenze Crysis Warhead zde

Fanstránka: InCrysis.cz

Martin Havlíček & Jakub Bouček

 
 
M.Havlíček & J.Bouček

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.